Jeśli szukasz najlepszego kredytu hipotecznego, jesteś we właściwym miejscu. Poniżej znajdziesz porównywarkę obecnie najlepszych ofert kredytów, wraz z linkami bezpośrednio do banków lub do formularza kontaktowego z doradcami kredytowymi.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z doradcą kredytowym (kiedy warto dowiesz się tutaj), pod rankingiem znajdziesz też kilka linków do różnych doradców, którzy mogą potencjalnie pomóc Ci w całym procesie kredytowym.

1. Ranking kredytów hipotecznych


2. Formularze kontaktowe do doradców kredytowych:

Expander:

przejdź do formularza

Expander powstał pierwotnie jako portal internetowy, który z czasem przeistoczył się w pierwszego w Polsce niezależnego doradcę finansowego. Expander doradza przy większości produktów i usług finansowych, w tym także w obszarze kredytów hipotecznych. Obecnie jest własnością Grupy Aviva która działa w Polsce głównie w obszarach inwestycji i ubezpieczeń, co daje pewien poziom niezależności w zakresie doradztwa przy kredytach hipotecznych.

Notus Finanse:

przejdź do formularza

Notus Dom Kredytowy to jeden z największych pośredników finansowych, także oferujący doradztwo przy bardzo szerokim zakresie usług, w tym również kredytów hipotecznych, które były pierwszym i podstawowym obszarem działalności. Od 2016 r. Notus jest własnością grupy ubezpieczeniowej Nationale-Nederlanden. Również od tego roku, NN wydzieliło się z Grupy ING i od tego momentu Notus nie jest powiązany bezpośrednio z żadnym bankiem.

Finansowy Supermarket:

przejdź do formularza

Finansowy Supermarket to marka doradców kredytowych, która jest obecnie własnością Grupy Wirtualna Polska. Pierwotnie jako portal prezentujący oferty finansowe, po dołączeniu do Grupy WP spółka skoncentrowała się raczej na doradztwie bezpośrednim dla klientów, pozostawiając pole dla portalu money.pl. W Grupie WP, z natury rzeczy nie ma żadnych banków lub innych instytucji finansowych, co zapewnia pewną niezależność doradców.

Open Finance:

przejdź do formularza

Open Finance to jeden z największych pośredników finansowych, mający w swoim zakresie usług większość produktów i usług finansowych. Należy do Grupy Getin Holding, tak jak i banki Getin Bank oraz Idea Bank. Jako jedyny z pośredników finansowych jest podmiotem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (od 2011 r.).