Jeśli szukasz najlepszego kredytu hipotecznego, jesteś we właściwym miejscu. Poniżej znajdziesz porównywarkę obecnie najlepszych ofert kredytów, wraz z linkami bezpośrednio do banków lub do formularza kontaktowego z doradcami kredytowymi.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z doradcą kredytowym (kiedy warto dowiesz się tutaj), którzy mogą potencjalnie pomóc Ci w całym procesie kredytowym.

Ranking kredytów hipotecznych

Jak korzystać z rankingu kredytów hipotecznych?

Ranking powyżej to tak naprawdę dopiero początek drogi do Twojego kredytu na mieszkanie. Zawiera on kilkanaście ofert banków i wydawałoby się, że wystarczy wybrać najlepszą, złożyć wniosek i cyk. Tak naprawdę jednak, konkretny klient w każdym banku może dostać ofertę troszkę inną niż wynikałoby z rankingu. Czasami lepszą (jak np. okaże się, że klient chce wziąć bardzo duży klient, a w danym banku powyżej jakiegoś poziomu są zniżki), albo gorszą (bo bank inaczej oceni jego zdolność kredytową).

To co należy zrobić w praktyce, to wybrać kilka ofert z powyższego rankingu i wysłać kilka wniosków z danymi kontaktowymi (to oczywiście nie są wniosku kredytowe!). Potem, banki oddzwonią, a Ty będziesz mógł/a zebrać swoje indywidualne oferty i to na ich podstawie sporządzić własne zestawienie, a następnie wybrać najlepszy kredyt.

Tutaj znajdziesz pomoc merytoryczną w wyborze kredytu –> Najlepsze kredyty hipoteczne